WhatsApp
Yükleniyor...

SEO

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO

SEO

SEO Danışmanlığı

SEO danışmanlığı kısaca Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarının algoritmalarına uygun olarak yapılan tüm işlemlerin belirlenmesi ve uygulanmasını sağlayan hizmetler bütünüdür. Kişi, kurum ve kuruluşlara ait web sitesinin arama motorlarında ilk sıralarda yer almasını sağlar. Firmaların sunduğu hizmetler ve ürünlerle ilgili araştırma yapan kişilerin karşısına, doğru ürün ve hizmetlerin çıkması ve potansiyel müşterilerin firmanızla tanışmasına olanak tanır.

Günümüzde tüm yaş gruplarından kişiler, internetten alış veriş yapmakta, hizmet almakta ve araştırma yapmaktadırlar. Arama motorları ise bu ihtiyacı karşılamak ve kullanıcıların karşısına doğru ve kaliteli firmaların ya da bilgilerin çıkması için algoritmalarını sürekli güncellemektedir. Bu gelişen algoritmalar sayesinde kullanıcılar kaliteli ve güvenilir ürün ve hizmet firmalarına ulaşmaktadırlar.

Firmalar arama motorlarının algoritma yapıları ve web sitelerinin uygunluğu konusunda ek hizmet almak zorundadırlar. SEO danışmanlığı hizmetleri bu aşamada firmalara yardımcı olmaktadır. SEO Danışmanlığı hizmetlerinde web sitelerinin sunucu analizi, site hiyerarşi analizi, site kodlaması, kullanılan içeriklerin analizi başta olmak üzere tüm analizler detaylı olarak yapılır. Daha sonra gerekli olan aksiyonlar alınarak SEO işlemleri yapılır.